Найспокусливіша прем’єра весни в Полтаві. Відкритий чоловічий кубок з бодібілдингу. Ексклюзивний фотозвіт

Вчора в Полтаві пройшов відкритий Кубок Полтавської області з бодібілдингу в різних спортивних категоріях. Чоловіки та юніори демонстрували спокусливі форми та грали м’язами відразу після виступу прекрасних фітнес-моделей. Участь у змаганні взяли спортсмени з Київської, Харківської, Кіровоградської, Дніпропетровської та відповідно, Полтавської областей. У фінал вийли 20 найдостойніших бодібілдерів. Місця з першого по шосте є призовими. Тож, серед юніорів у категорії менс фізик лідерами стали:Мохамед Талал (Дніпропетровська область) – І місце, Олексій Радченко (Полтавська область) – ІІ сходинка та Анатолій Особов (Дніпропетровська область) – ІІІ позиція.

Серед юнаків бодібілдерів чемпіонство здобули: Владислав Рогач (Полтавська облсть) – І місце, Костянтин Штонденко (Дніпропетровська область) – ІІ позиція та Валентин Гетта (Харківська область) – ІІІ місце.

Серед чоловіків – бодібілдерів вагою до 90 кг лідирували: Влад Чайковський (Полтавська область) – І місце, Олег Широких – Дніпропетровська область) – ІІ місце та Миколай Стуконоженко (Полтавська область) – ІІІ сходинка. 

Серед чоловіків у категорії 90+ не було рівних Максиму Левусу (Полтавська область) – І місце, Артему Романову (Дніпропетровська область) – ІІ сходинка та Роману Єременку (Полтавська область) – ІІІ місце.

Додам, що за 1-3 місця переможці отримали медалі, кубки та дипломи, а за інші фінальні місця – дипломи. Ексклюзивний фотозвіт до вашої уваги.