Найкращі ворожіння на Святвечір

Церква негативно ставиться до будь-якого прояву чаклунства і магії, тому засуджує і будь-які спроби дізнатися про своє майбутнє, церковнослужителі запевняють свою паству в тому, що якщо ви і отримаєте вірну інформацію від ворожіння, то цю інформацію надав вам сам Диявол, і він обов’язково ще повернеться в ваше життя. Можна вірити або не вірити цим заявам, однак, навіть щиро віруючі люди століттями використовують ворожіння і не побоюються за свою душу.

Правила різдвяних ворожінь

Щоб убезпечити обряд і зробити його максимально ефективним і правдивим, вам слід дотримуватися ряду правил і рекомендацій, складених досвідченими езотерика.

У кімнаті, в якій відбувається обряд ворожіння, має бути максимально тихо.

У кімнаті повинні знаходитися тільки безпосередні учасники сеансу, якщо ж ви гадаєте на самоті — то ніяких сторонніх поруч бути не повинно.

Вам потрібно буде виключити будь-які можливі звуки і події, здатні вас відвернути. Заздалегідь попередьте своїх друзів і близьких про те, що ви будете зайняті і вас не можна відволікати.

Протягом усього сеансу ви повинні бути сконцентровані на питанні, відповідь на який бажаєте отримати. Виключіть інші думки і почуття, що не відносяться до даної справи.

Під час обряду вам не можна схрещувати ноги і руки, так як це може привести до закриття ваших енергетичних каналів, що в свою чергу створить потужний бар’єр, через яку не зможе проникнути потрібна вам енергія.

1. Ворожіння з ладаном.

Цей обряд потрібно проводити в повній самоті і спокій, ніщо не повинно відволікати вас і турбувати. Замкніть всі двері в кімнатах рівно опівночі, закрийте вікна і опустіть штори. Постеліть на кухонний стіл нову білу скатертину і поставте два прилади.

Тепер запаліть церковну свічку, сядьте за один з приладів, покладіть на обидві тарілки по невеликому шматочку ладану і проговорите слова заговори: «У церквах ладаном справи ладнають, а вдома їм же хвороби всім правлять. Під Різдво на ладан прийнято гадати. Ладан, буде мені добре з тобою поворожити, всю правду мені хочеться дізнатися. Як ти, ладан, чистий і святий, так буде і сон мій, раби Божої (ім’я), чистий і правдивий. І збудеться, що сказано. Амінь. Амінь. Амінь».

Після проголошення магічних слів приберіть один шматочок ладану собі під подушку, а другий залиште на столі поруч зі свічкою. Потім вирушайте спати. Приснився цієї ночі сон буде віщим.

2. Як гадати по гавкоту собак.

Вимовляєте слова заговори на судженого і прислухайтеся до гавкання собак на нічній вулиці.

Вночі вийдіть на вулицю, взявши з собою невеликий кухонний ніж. Ріжте ножем сніг і вимовляєте слова заговори: «Чорт, чортяка, ти не мовчи, ти, чорт, мені, рабу Божу (ім’я), підкажи, покажи мені, який чоловік попадеться, скажи мені відразу, сміятися ль від радості, аль плакати від горя мені з ним доведеться. Нехай буде так. Амінь. Амінь. Амінь».

Після цього вам потрібно буде стояти тихо і чекати першого собачого гавкоту. Якщо ви почуєте грубий, гучний і хрипкий гавкіт, значить, ваш майбутній чоловік буде володіти сильним характером, але буде незговірливим і трохи грубим. Тонкий або заливистий гавкіт до доброго і веселого чоловіка. Собаче завивання є найбільш несприятливим ознакою, він може означати, що ви недовго будете жити з чоловіком у шлюбі і скоро після весілля станете вдовою.

3. Ворожіння зі склянкою води.

За допомогою даного простого гадання ви зможете заздалегідь дізнатися характер свого майбутнього чоловіка. Візьміть чотири однакових склянки з водою. У першу склянку покладіть ложку меду, в другій — трохи лимонної кислоти, в третій — половину ложки солі, а в четвертий — трохи вина. Перемішайте вміст склянок, а після встановіть їх на піднос і накрийте товстої серветкою. Після цього покрутіть піднос з закритими очима, щоб не знати вміст склянок.

Тепер вимкніть в кімнаті весь світ, зніміть з склянок серветку і, вибравши стакан, зробіть з нього один ковток. Якщо вам попався стакан з медом, то ваш чоловік буде мати чудовим характером, буде добрим і веселим. Стакан з сіллю до того, що вам належить пролити з чоловіком чимало сліз. Стакан з кислотою — сумна нудне життя. Вино — висока ймовірність, що ваш чоловік буде занадто багато випивати.

4. На речах.

Використовуючи його, пророкують, ким буде майбутній чоловік. Дівчині, що ворожить, зав’язують очі. На столі розкладають предмети, що символізують різні професії. Можна покласти флешку (програміст), книгу законодавства (адвокат), органайзер (управлінець) і таке інше.

Крім цього, кладуть і обручку. Дівчині пропонують навмання вибрати один з предметів. Якщо з трьох спроб вона вибирає одне і те саме, то майбутній чоловік буде тієї професії, яку символізує обраний предмет. Якщо до рук потрапляє тільки кільце, це означає, що дівчина неодмінно вийде заміж у наступному році, але ким буде ця людина – невідомо.

5. По нитці.

Вам будуть потрібні три нитки – чорного, білого і червоного кольорів і три голки. Вставте кожну нитку в голку і попросіть помічника обережно приколоти їх до вашої спини. Ви повинні відчути їх, але не повинні знати, в якій черговості вони розташовані.

Обережно витягніть одну нитку. Подивіться на її колір. Якщо нитка червона, радійте – в цьому році ви вийдете заміж і народите дитину. Якщо вам попалася біла нитка, дороги в РАГС не буде. Якщо ж чорна, то краще зверніть свою увагу на кар’єру: заміжжя вам не принесе щастя.

6. Кільце у воді.

На ніч наливають воду в кухоль, кладуть туди кільце і залишають на вулиці. На наступний ранок виходять і дивляться: якщо лід, що утворився в гуртку, рівний, без западин і горбків – жити без дітей.

Якщо на льоду утворилися горбки – будуть сини, якщо западини – доньки. Обов’язково вважають кількість западин і горбків – скільки їх виявиться, стільки й буде дітей.

7. Ворожіння на дітей.

У цьому ворожінні пророкують кількість і стать майбутніх дітей. Візьміть золоте кільце і покладіть його в ємність з водою. Поставте ємність в ніч на мороз.

На ранок поверхню води підкаже вам, скільки ж у вас буде дітей. Якщо поверхня ідеально рівна – ви так і залишитеся одні. Горбки означають хлопчиків, ямки – дівчаток. Порахуйте – скільки їх на поверхні, стільки у вас і буде дітей.

8. Різдвяне ворожіння на золотому кільці.

Ворожать на колечку кілька дівчат, не менше шести. Беруть довгу смужку чорного оксамиту, вдягають на неї кільце і катають по черзі, повторюючи: “Котитиму я колечко навколо міста, а за тим колечком сама піду, до милого дійду”. Обов’язково відзначали, де колечко зупиниться.

9. Ворожіння на воску.

У різдвяний вечір у склянку або тарілку наливали воду, залишивши на дні кільце без каменю. Потім над полум’ям свічки в ложці розтоплювали віск і виливали його в воду, намагаючись потрапити в центр кільця. Коли воскова фігура застигала, на її основі можна було тлумачити майбутнє.

Якщо віск розтечеться смужками – це обіцяло дороги та подорожі. Якщо утворює «зірочку» – людину, що ворожить, чекає успіх на роботі чи навчанні. Якщо фігурка буде нагадувати людину – це обіцяє появу нових друзів, а якщо звіра – то у того, хто ворожить, є або скоро з’явиться таємний ворог. Фігурка квітки вказує на зустріч з судженим або швидке заміжжя.

Публікацію створено за відкритими матерілами. 

Раніше ми писали Найсмачніша кутя: 14 найкращих рецептів куті з усіх регіонів України