Надзвичайні пригоди пішоходів у Полтаві: у місті відбувся Пішо-квест

Більше 150 команд взяли участь у захопливому квесті до Дня Європи.

19 травня у Полтаві відзначали День Європи, з цього приводу завзяті любителі авантюрних пригод взяли участь у Пішо-квесті. Його організували квест-кімнати «Лабіринт» та «Заборонена локація», інтернет-паблік «Підслухано в Полтаві», інтелектуальний нічний квест-проект DозоR та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

150 команд чекала захоплююча, інтригуючи і наповнена гумором гра та 14 інтелектуально-розважальних локацій на Подолі та Леваді, протяжність маршруту склала більше 10 кілометрів.

У результаті запеклої боротьби перше місце зайняла команда «С нами Кузнец», яка крім грамот, кубку та солодких подарунків від управління у справах сім’ї, молоді та спорту, сертифікатів на гру від співорганізаторів проекту «Заборонена локація», «DозоR» та «ЛАБІРИНТ», подарункових сертифікатів від музею Полтавської мови – «Суржик паба», отримала головний приз – білети на концерт «Ляпіс’98» від найпопулярнішого пабліку нашого міста «Підслухано в Полтаві». Друге місце за командою «INGRESS _ Resistance» , третє зайняли «Hey! Ho!».