Начальника Великобагачанського лісництва затримали при спробі «домовитися» з поліцією за $2000

Правоохоронці затримали начальника Великобагачанського лісництва Миколу Кожем’яку, який намагався дати поліції хабар розміром 2 тис. доларів за вирішення «проблемних» питань

Як стало відомо «Полтавщині» з власних джерел, 18 липня співробітники відділу спецполіції ГУНП в Полтавській області спільно з військовою прокуратурою затримали начальника Великобагачанського лісництва ДП «Миргородське лісове господарство» Миколу Кожем’яку.

Посадовця затримали під час передачі 2 тис. доларів правоохоронцям. Гроші мали стимулювати слідчих до закриття кримінального провадження по факту крадіжки лісопродукції. Наразі вирішується питання обрання запобіжного заходу.

Цікаво, що згідно з декларацією чиновника, він має три земельних ділянки, квартиру, житловий будинок. Також володіє приміщенням під кафе, спільно з Людмилою Тараненко. Саме так звати дружину Юрія Тараненка — начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. Це вказує на близькість родини Кожем’яки до Тараненків.

Ще один нюанс — Микола Кожем’яка не вказав у декларації готівку й заощадження. Якщо декларація чиновника правдива, то гроші він передав або не свої або раптово його «справи» пішли в гору.

Нагадаємо, нещодавно в кабінеті Юрія Тараненка проводились обшуки у зв’язку з недостовірними фактами в його декларації. Також головного лісничого області звинувачують в корупції й активісти.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»