Начальник Кременчуцької виправної колонії покарав чотирьох працівників, які допустили бунт вихованців

Кременчуцька виховна колонія для неповнолітніх Кременчуцька виховна колонія для неповнолітніх

Четверо працівників Кременчуцької виховної колонії притягнуті до дисциплінарної відповідальності через бунт вихованців, який стався у червні

Начальник Держустанови «Кременчуцька виховна колонія» розглянув вказівку Кременчуцької місцевої прокуратури і притягнув до дисциплінарної відповідальності чотирьох працівників установи. Про це повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Аліна Букало.

Цих осіб покарали через неналежне виконання своїх професійних обов’язків під час інциденту, що стався у червні.

Нагадаємо, 14 червня 2017 року одному з вихованців не дозволили у вільний час поговорити по телефону. Попри те, що хлопець виконав усі вимоги: надав адміністрації колонії письмову заяву, в якій зазначив місцезнаходження, телефонний номер абонента та тривалість розмови.

Згодом 9 вихованців установи в дільниці карантину, діагностики і розподілу почали вимагати послаблення встановленого режиму. Адміністрація відмовилася виконати вимоги і вихованці почали вести себе агресивно. Восьмеро з них порізали собі руки уламками скла, кахлю і дзеркала.

Під час прояву непокори адміністрація колонії не ввела відповідний сигнал для припинення протиправних дій юнаків. Це дозволило їм пошкодити майно в кімнатах дільниці.

У результаті двох вихованців помістили до дисциплінарного ізолятора. Одного на 5 діб, іншого — на 7 діб.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»