На зустрічі з «Успішною країною» націоналісти ховали обличчя

Полтава стала центром «палких» дискусій між прихильниками партії «Успішна країна» та представниками націоналістичних організацій. На відео, опублікованому у Фейсбук, видно, як неповнолітні націоналісти ховають обличчя і не можуть чітко відповісти на питання, навіщо вони прийшли.

2 лютого в Полтаві відбулася зустріч керівництва партії «Успішна країна» з прихильниками. На зустрічі обговорювалися питання припинення війни в Донбасі і відновлення економіки. Керівник полтавської обласної організації партії Андрій Бондаренко наголосив також на необхідності боротьби за збереження культурно-історичної спадщини регіону і зі стрімким погіршенням екологічної ситуації, а також створення можливостей для самореалізації молоді.

У ході заходу до прихильників «Успішної країни» приєдналися також представники націоналістичної організації. На відео, опублікованому в соцмережах видно, як молоді люди безуспішно намагаються влізти в дискусію. Але коли модератор їм надала слово, відвертаються від мікрофона і ховають обличчя.

На зустрічі з «Успішною країною» націоналісти ховали обличчя (2017.02.02)

Серед радикально налаштованих «гостей» також знайшлися і неповнолітні. Наприклад, один хлопець чесно сказав, що йому 17 років.

«На нашу зустріч прийшли люди, які двох слів не могли зв’язати. Які ж вони націоналісти? Де їх ідеї? Однак наша команда готова їм допомогти. Ми можемо провести з ними освітні тренінги, залучити до волонтерської діяльності. Наприклад, зараз ми збираємо речі, щоб відправити в Авдіївку. Ми щиро хочемо допомогти цим людям, щоб їм не доводилося підробляти політичними тітушками», — прокоментував ситуацію Андрій Бондаренко, лідер партії «Успішна країна» в Полтавській області.

У партії «Успішна країна» підкреслюють, що подібна «увага» з боку націоналістичних угруповань тільки зміцнює мотивацію змінювати країну на краще. Політсила виступає за заборону озброєних радикальних угруповань та розслідування злочинів, скоєних їх представниками в 2014-2017 рр. Крім того, лідер партії Олександр Клименко неодноразово заявляв, що Україні потрібен свій унікальний шлях розвитку, який допоможе побудувати сильну і незалежну країну.

Прес-служба партії «Успішна країна»