На засіданні виконкому виділили кошти на оздоровлення дітей-інвалідів та прозвітували про підготовку закладів освіти до нового навчального року

Начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак Начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглянули питання підготовки закладів освіти до нового навчального року, відшкодування витрат з міського бюджету, виділення коштів, розміщення зовнішньої реклами тощо.

Так, під час засідання затвердили рішення «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік», згідно якого бюджетні кошти перерозподіляються.

Зокрема, 400 тис. грн спрямовано на придбання інсуліну закладам охорони здоров’я, шляхом перерозподілу коштів в межах загальних обсягів асигнувань. Рішення затверджуватимуть на сесії міськради.

Ухвалили рішення «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

Під час засідання виконавчого комітету Під час засідання виконавчого комітету

Перший заступник начальника управління освіти Ірина Надіна зазначила, що у 2017-2018 навчальному році в місті функціонуватиме 50 загальноосвітніх навчальних закладів та 55 дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності.

— Очікуваний контингент учнів з 1-ого по 11-ий класи — 28,5 тис., серед них — понад 3,3 тис. першокласників, 1,4 тис. випускників 11-их класів. Понад 13 тисяч дітей відвідують 55 дошкільних закладів. На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в частині, що стосується обов’язкової освіти, всі діти 5-річного віку охоплені навчанням. У 2016-2017 навчальному році додатково відкрито 3 групи, 2 з яких — компенсуючого типу.

Ірина Надіна повідомила, що з міського бюджету на виконання капітальних ремонтних робіт, будівництво, реконструкцію, реставрацію та благоустрій закладів освіти виділено понад 106 млн грн.

— Ремонтні роботи заплановані та проводяться у 81-му навчальному закладі. У цьому році розпочаті роботи з реставрації будівель навчальних закладів, які є пам’ятками архітектури — це Палац дитячої та юнацької творчості й спеціалізована школа № 3.

Перший заступник начальника управління освіти Ірина НадінаПерший заступник начальника управління освіти Ірина Надіна

Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3» — один з найстаріших в обласному центрі. Близька до аварійного стану будівля потребувала негайної реставрації.

— Найголовніше — діти мають навчатися в безпечних і комфортних умовах. Тож, планом ремонтних робіт передбачено заміну покрівлі, часткове оновлення перекриття другого поверху, утеплення горища, заміна вікон на пластикові, ремонт фасаду та гідроізоляція стін першого поверху. Після завершення робіт всі учні та вчителі повернуться у рідну оновлену школу, — зазначив міський голова під час обговорення проекту рішення.

На проведення поточно-аварійних робіт та послуг щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року, а також опалювального періоду 2017-2018 року передбачено понад 6 206 тис. грн,— розповіла перший заступник начальника управління освіти.

Відповідно до рішення виконкому, матеріально-технічну базу навчальних закладів до нового навчального року підготують до 15 серпня 2017 року. До функціювання в осінньо-зимовий період 2017-2018 років заклади освіти підготують до 2 жовтня 2017 року.

Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко

На виконання Програми соціального захисту та забезпечення «Турбота» на 2017 рік, члени виконкому підтримали рішення «Про виділення коштів для організації літнього оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства віком до 35 років із одним супроводжуючим».

Відповідно до нього, громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» спрямовано 597 тис. грн. на послуги харчування, проживання та транспортні послуги.

300 тис. грн субвенції з міського бюджету державному було спрямовано на виконання заходів Програми «Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням, установам Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, підприємствам, установам, організаціям м. Полтави, залучених до питань територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту на 2017-2019 роки» (зі змінами).

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради