На засіданні комісії депутати пересварилися через кандидатуру Андрія Ляміна на посаду заступника мера

Андрій Лямін та Наталія Сук Андрій Лямін та Наталія Сук | Фото Миколи Лисогора

Деякі депутати говорили, що рішення комісії приймається від більшості присутніх, інші — від загальної кількості

Сьогодні розпочалося засідання постійної депутатської комісії Полтавської міськради з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Члени комісії — Олександр Глазов, Вячеслав Федоряка (БПП), Анатолій Костенко (Свобода), Владислав Кива (Совість України), Ліліана Бєлашова (Совість України) та Світлана Нестуля (Рідне місто) — під головуванням Олександра Кудацького (Рідне місто) розглянули проект рішення про призначення Андрія Ляміна на посаду заступника міського голови Полтави. Останній готується обійняти цю посаду з 28 березня, після проведення сесії міськради 24-го числа. Андрій Лямін опікуватиметься галуззю ЖКГ.

Під час засідання був відсутній представник фракції ВО «Свобода», депутат Сергій Литвиненко.

Сергій Литвиненко — представник ВО «Свобода», який пропустив засідання комісії Сергій Литвиненко — представник ВО «Свобода», який пропустив засідання комісії

Андрій Лямін повідомив депутатам, що він вже працював в управлінні ЖКГ Полтавського міськвиконкому, починаючи з головного спеціаліста виробничо-технічного відділу і до першого заступника начальника управління. На останній посаді він працював до 2010 року. Кандидат на посаду повідомив депутатам, що ця галузь йому знайома, адже він працював в ній при усіх мерах Полтави — Кукобі, Матковському та Мамаї. Наразі Лямін вже «входить в курс справ».

Олександр Кудацький поцікавився його партійною приналежністю. Андрій Лямін відповів, що у 2016 році він вийшов з лав «Партії простих людей Сергія Капліна» і наразі є безпартійним.

Засідання депутатської комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Засідання депутатської комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Олександр Кудацький Олександр Кудацький

Також з подачи голови комісії Олександра Кудацького депутати трохи посміялися з його ініціативи — призначити заступником мера Олександра Шамоту, керівника фракції «СДП».

В результаті голосування депутати від «Совісті України» та «БПП», відповідно Владислав Кива, Ліліана Бєлашова, Олександр Глазов, Вячеслав Федоряка, рекомендували винести на розгляд сесії кандидатуру Андрія Ляміна для призначення на посаду заступника мера.

Анатолій Костенко та Юліан Матвійчук Анатолій Костенко та Юліан Матвійчук

Утрималися депутати від «Рідного міста» — Олександр Кудацький та Світлана Нестуля, а також депутат від «Свободи» Анатолій Костенко. Присутній голова фракції «Свободи» Юліан Матвійчук запротестував проти формулювання «рекомендувала Ляміна на посаду», адже під час голосування не було депутата від «Свободи». Однак формулювання не змінили.

Секретар міської ради від «Рідного міста» Оксана Деркач повідомила, що рахувати потрібно не від більшості присутніх членів комісії, а від загальної кількості. Тому саме ця депутатська комісія не рекомендували кандидатуру Андрія Ляміна на посаду заступника мера.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»