На вимогу Шамоти голова райради доповів про недбальство своїх чиновників

Секретар полтавської міськради Олександр Шамота зазначив: «Ми змусили чиновників виконувати свої обов’язки. Продовжимо жорстко їх контролювати. За результатами службового розслідування у Київській районній раді службові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Щоб відстояти інтереси громади ми вимагаємо від представника виконкому Київської райради взяти участь у розгляді справи у районному суді 19 лютого 2020». Про це стало відомо на засіданні виконкому полтавської міськради 12 лютого 2020.

Нагадаємо, тиждень тому, 5 лютого 2020, на виконкомі полтавської міськради Олександр Шамота дав низку протокольних доручень. Зокрема, голові Київської районної в Полтаві ради, Сергію Синягівському – провести службове розслідування щодо недбалості службових осіб у питаннях незаконної забудови.

Нагадаємо, було два судових рішення, якими визнано право власності за двома позивачами. Представники юрвідділу Київської райради на судове засідання не з’явилися і навіть попросили суди розглянути позови за їх відсутності. Проти суті позовів не заперечували. При цьому, юрвідділ райради мав би залучити міську раду третьою стороною.