На в’їзді до Лохвиці з’явився перший в Україні комплекс примусового зниження швидкості

Він являє собою невеликий поворот у знака “Лохвиця”.

Державне агентство автомобільних доріг “Укравтодор” днями відкрило перший в Україні комплекс примусового уповільнення трафіку на в’їзді в населений пункт. Він з’явився в місті Лохвиця Полтавської області.

Як повідомляється на сайті “Укравтодору”, Лохвицею проходить регіональна автодорога Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, яка з’єднує Сумську і Полтавську області з міжнародною автодорогою М-03 Київ – Харків. Вона має високу інтенсивність руху.

“Кожен день через місто проїжджає більше 6000 транзитних автомобілів і 3000 місцевих автомобілів. Для безпеки учасників дорожнього руху на в’їзді в місто «Укравтодор» спільно з Полтавською службою автомобільних доріг встановили систему штучного обмеження швидкості, яка змушує водіїв пригальмовувати на в’їзді в населені пункти і зберігати швидкість не більше 60 км/год”, – заявив Володимир Трояновський, керівник Полтавської служби автомобільних доріг.

На об’єкті встановлено сонячні батареї, завдяки яким ця територія освітлюється вночі, а покажчики помітні з відстані кількох метрів. Дорожні знаки та інші елементи обладнані антивандальним покриттям. Щоб водії краще орієнтувалися в темряві, в дорожню розмітку вбудовані світловідбиваючі елементи “котяче око”.