На вулиці Європейській у Полтаві поліція разом з громадськістю «прикрила» «Лотомаркет»

З «Лотомаркету» по вулиці Європейській, 147, у Полтаві поліція вилучила 20 гральних автоматів

15 серпня поліція припинила діяльність незаконного грального закладу по вул. Європейській у Полтаві. Його виявили дільничні офіцери Полтавського відділу поліції спільно з громадськістю. Про це повідомила прес-служба поліції Полтави.

Відео із вилученням опублікував на своєму YouTube-каналі полтавець Дмитро Бурмака. Саме він разом із депутатом Полтавської міськради Юліаном Матвійчуком викликав на місце правоохоронців. На момент прибуття ті вже мали постанову суду на вилучення техніки. За інформацією Бурмаки, гральний заклад розташований по вул. Європейській, 147 і діяв він під виглядом «Лотомаркету».

Юліан Матвійчук та Дмитро Бурмака Юліан Матвійчук та Дмитро Бурмака

Як повідомив заступник начальника Полтавського відділу Микола Загорулько, під час проведення обшуку, правоохоронці вилучили 20 одиниць грального обладнання, документацію тощо. Вилучені комп’ютери направили на експертизу.

Зараз поліція встановлює осіб, причетних до організації та підтримки незаконного бізнесу. За фактом надання послуг в сфері грального бізнесу правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 203-2 ККУ. Організаторам незаконної діяльності загрожує від 170 000 грн до 680 000 грн штрафу та конфіскація грального обладнання.

Нагадаємо, тиждень тому у Лубнах поліція викрила гральний заклад, який також діяв під виглядом «Лотомаркета». Правоохоронці вилучили техніку, готівку та документи і відкрили кримінальне провадження.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»