На вул. Володимира Козака замість хостелу відкриють партійний офіс та громадську приймальню Юлії Тимошенко

Місцеві мешканці висловили побоювання, що поруч із закладами освіти збудують магазин «Градус», однак власник приміщення анонсував там партійний офіс

До «Полтавщини» звернулися полтавці, які висловили побоювання, що на вулиці Володимира Козака збудували нове одноповерхове приміщення, у якому буде працювати магазин алкогольних напоїв «Градус». Їхня версія ґрунтувалась на тому, що фасад будинку пофарбували у корпоративні кольори мережі цих магазинів.

Дійсно, на вул. Козака, 8/1 з’явилось оновлене приміщення, яке ще зачинене. У січні 2017 року на цій земельній ділянці планували збудувати багатоповерховий хостел, який оформив на себе Віталій Бєлоножко, син депутата міськради від «Батьківщини» Олега Бєлоножка. Згодом депутати надали дозвіл на затвердження проектної документації, але далі справа не пішла. 24 березня 2017 року питання «Про надання згоди на розміщення об’єктів» не набрало необхідної кількості голосів — не вистачило одного голосу, адже Олег Бєлоножко, маючи конфлікт інтересів, не голосував.

Результати голосування 24 березня 2017 року

Із 2014 року право оренди земельної ділянки площею 272 кв.м належить Віталію Бєлоножку. Щорічна орендна плата складає 9854 грн. Строк дії оренди — до 22 липня 2019 року. На земельній ділянці — приватна власність родини Бєлоножків — нежитлове приміщення площею 142,6 кв.м. Наявність приватної власності і наштовхнула на проект багатоповерхового хостелу.

Колишні майстерні на вул. Козака, 8/1 у серпні 2017 року

Реконструкція будівлі на вул. Козака, 8/1 у серпні 2018 року

Однак проблеми під час голосування внесли зміни у плани Олега Бєлоножка. За його словами, там буде партійний офіс:

— Ті люди, які розповіли про «Градус», напевно, страждають на дальтонізм, адже кольори різні — у нас вони золотисті, а у «Градуса» — світліші. Відкрию таємницю — там буде офіс обласної організації «Батьківщини» та громадська приймальня нашого лідера Юлії Тимошенко. Фактично ми провели реконструкцію старої будівлі, відповідна декларація подана у ДАБІ.

Нинішній фасад будівлі у порівнянні з ескізом, який надав Олег Бєлоножко

Цю інформацію голова фракції «Батьківщини» у міській раді підтвердив відповідними ескізами, на яких є і Юлія Тимошенко, і «Центр захисту полтавців».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»