На в’їзді у Горішні Плавні невідомі зірвали дві літери з напису «Комсомольськ»

Пошкоджений знак на в’їзді в місто Горішні Плавні (Комсомольськ) Пошкоджений знак на в’їзді в місто Горішні Плавні (Комсомольськ)

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до пошкодження напису «Комсомольськ» на в’їзді у Горішні Плавні.

Подія трапилася в ніч з 18 на 19 травня. Невідомі зіпсували напис при в’їзді в місто Горішні Плавні (Комсомольськ). Про це повідомила прес-служба відділення поліції № 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області.

На місці пригоди поліція встановила, що невідомі зірвали дві літери з напису «Комсомольськ» на в’їзді у Горішні Плавні. Тепер напис читається як «Комоольськ».

За цим фактом поліція проводить перевірку та встановлює осіб, які вибили літери.

Правоохоронці просять водіїв, які стали свідками та очевидцями події, повідомити інформацію до поліції на лінію колцентру 102. Також прохають надати відео з відеореєстраторів, які зафіксували цієї доби даний проміжок шляху на електронну адресу поліції [email protected] чи [email protected]

Фото: vk.com/komsomolsk_na_dnepre Фото: vk.com/komsomolsk_na_dnepre

Зазначимо, що частина мешканців міста висловила обурення з приводу цієї події. Дехто пропонує зобов’язати міськраду виділити кошти на відновлення напису. Учора, 20 травня, з приводу цього у місті зібралась невелика ініціативна група. Їй вдалося зібрати близько 50 підписів під зверненням до міського голови. Про це «Полтавщині» стало відомо з групи «Комсомольск-на-Днепре» ВКонтакті.

Нагадаємо, Комсомольськ перейменували на Горішні Плавні рівно рік тому — 19 травня 2016 року. Таким чином, Вреховна Рада виконала вимоги закону про декомунізацію. Міська влада подала позов щодо неправомірності перйменування до Вищого адмінсуду. Однак, за півроку розглядів, перейменування визнали правомірним.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»