На територію України заборонили в’їзд чоловікам-росіянам віком від 16 до 60 років

Кордон України охороняється за посиленим режимом — не пропускають громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років

30 листопада Петро Порошенко доручив Держприкордонслужбі посилити вимоги реєстрації громадян Росії — на територію України не пропускатимуть чоловіків-росіян віком від 16 до 60 років.

Як повідомила прес-служба Президента України, під час наради про заходи з реалізації Указу та Закону щодо запровадження воєнного стану Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал розповів про заходи, які Держприкордонслужба застосовуватиме у зв’язку із введенням воєнного стану.

Голова Держприкордонслужби повідомив, що службу переведено у перший рівень повної бойової готовності — кордон охороняється за посиленим режимом.

За словами Петра Цигикала, основні дії спрямовані на ефективне застосування резервів та їх доукомплектування. На кордон з Російської Федерацією та на адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом направили збільшені наряди. Прикордонні наряди додатково посилили зброєю та бронетехнікою. Також посилено моніторинг обстановки на кордоні та активізовано оперативні та контррозвідувальні заходи.

Петро Цигикало також зауважив, що на сьогодні обмежено в’їзд іноземців, перш за все громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни Російської Федерації чоловічої статі віком від 16 до 60 років. При цьому, стосовно громадян України жодних обмежень на кордоні не запроваджується.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради підтримали Указ Президента Петра Порошенка про введення воєнного стану в 10 областях України з 28 листопада.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»