На території Полтавського турбомеханічного заводу збудують багатоповерхові будинки

Територія майбутніх будинків на площі Павленківській, 3а та 3б Територія майбутніх будинків на площі Павленківській, 3а та 3б

«Полтавтрансбуд» висловив наміри розробить технічну документацію на зведення багатоповерхівок, які у майбутньому отримають адреси: Павленківська, 3а та Павленківська, 3б

На 9 сесії Полтавської міськради депутати проголосували за рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та згоди на розміщення громадських будівель з надбудовою багатоквартирних житлових будинків».

Мова йде про звернення ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», у якому підприємство просило надати йому згоду на розміщення громадських будівель з надбудовою багатоквартирних житлових будинків.

У проекті рішення вказані дві ділянки під майбутнє будівництво: площею 0,3537 га (площа Павленківська, 3а) та площею 0,2892 га (Павленківська, 3б). Графічні матеріали виконав проектний відділ ТЗДВ «Полтавтрансбуд». Це підприємство, скоріш за все, буде й безпосереднім забудовником.

Цікаво, що палі під будівництво на тій площі вдавили ще у 2008 році. Тоді планувалося будівництво другої черги ТРЦ «Київ», але далі паль справа досі не пішла.

Також слід розуміти, що це більше декларація про наміри, самого проекту ще не існує, відповідно не проводилися й громадські слухання.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»