На території обласної лікарні Полтави виникла надзвичайна ситуація

Сьогодні на території обласної лікарні Полтави пройшли навчання на випадок надзвичайної ситуації або територіальної загрози.

Навчання спільно провели ГУ ДСНС та поліція Полтавщини.

Під час теоретичної частини медикам розповіли про алгоритм дій, якщо на території медичного закладу був виявлений підозрілий предмет.

А під час практичної частини навчання медикам показали весь комплекс дій вибухотехнічної служби та поліції у випадку виявлення вибухонебезпечного предмету: від виявлення до його знешкодження.

Поліцейські та рятувальники нагадали медикам правила безпеки в разі виявлення підозрілих знахідок та навчили, яким є найпоширеніші місця закладання вибухових пристроїв.

За легендою, на території лікарні перехожі виявили невідому коробку. Про підозрілий предмет  негайно повідомили нс “102”. На місце терміново прибули фахівці-вибухотехніки, поліцейські кінологи та працівники рятувальної служби.

Всього за декілька хвилин, територія була огороджена та знаходилась під охороною.

А службовий пес, натренований на пошук зброї та боєприпасів, обстежив коробку і показав, що всередині – вибухівка.

З дотриманням всіх заходів безпеки поліцейські винесли підозрілу “посилку” і, на безпечній відстані від оточуючих, знищили її. Після всього правоохоронці ще раз провели огляд всієї території.

Загалом, персонал обласних лікувально-профілактичних закладів мінімум двічі на рік проходить подібні навчання.

Півроку тому такі навчання присвятили реагуванню на пожежу.

Територія обласної лікарні сягає 13 гектарів та розрахована на  тисячу ліжкомісць.