На телеканалі «Лтава» стартував документальний проект «Мандруємо вдома»

Автор і ведуча програми Віра Чиж запрошує телеглядачів у мандрівку невідомою Полтавщиною

Любите подорожувати? Шукаєте приголомшливих вражень і теплих спогадів? Для цього не обов’язково вирушати за кордони і океани, впевнена автор і ведуча програми «Мандруємо вдома» Віра Чиж. Знімальна команда проекту пропонує розпочати із мандрів Полтавщиною. Лабіринти минулого, романтичні таємниці, архітектурні візитівки, музейні знахідки. Повірте, нам є чому дивуватися і що пізнавати! У програмі «Мандруємо вдома» ведуча Віра Чиж не намагається розказати все! Ні, вона зумисне залишає певну недосказанність, а найцікавішими туристично-екскурсійними об’єктами лишень «заманює» вас до великої подорожі і великого пізнання.

"Мандруємо вдома" Диканька

«Мандри множать усі людські емоції. Тому подорожуйте і відкривайте нове. То гарна звичка щасливих людей», — переконана авторка і запрошує разом з нею відвідати відому всім, але ще таку нерозгадану Диканьку.

Нагадаємо, що на «Лтаві» також виходить ще один документальний проект «Манівцями» — новий живий проект про те, чого не зустрінеш у путівниках. Про людей, своєрідну філософію і колорит околиць на рівні автентики. Автори програми не шукають прямих і легких шляхів, бо їм на них нудно. Вони йдуть окружними дорогами, глухими стежками, щоб зібрати духовні перлини справжньої української Полтавщини.

Прес-служба філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»