На Шведській водоканалівці ремонтують 40-літню трубу

Днями у Полтаві, на вулиці Шведській, 86 прорвало водопровідну трубу, як повідомляють у службі водопостачання «Полтававодоканалу»,  причина аварії – зношеність водопровідних мереж.

     – Цій трубі, як і більшості водопровідних труб у Полтаві, понад 40 років. Прокладалася вона приблизно у 70-х роках минулого століття. Тому, звичайно, її з часом місцями «поїла» корозія, стався витік води, повідомили комунальники.

Глибина залягання пошкодженої труби – близько 2 метрів. Діаметр – 700 міліметрів. Ремонтні роботи проводяться на двох ділянках довжиною по півтора метри кожна. 

     –  До кінця тижня плануємо завершити. На початку робіт, протягом деякого часу, у прилеглих будинках міг бути знижений тиск води, але на даному етапі ремонтні роботи проводяться без перекриття водопостачання,розповіли водоканалівці.

За словами слюсаря аварійної бригади «Полтававодоканалу» Олександра Окорокова, іноді відновлювальні роботи проводяться в нелегких умовах:

      – Під дощем чи під снігом, у будь-яку погоду ми виїжджаємо на місце аварії і ремонтуємо. Для нас головне – щоб полтавці не нарікали на відсутність води, – поділився фахівець.

Місцева мешканка Ольга Штирьова висловила вдячність водоканалівцям:

– Я проживаю неподалік. Увесь цей час, якщо виникали проблеми з водопостачанням, працівники «Полтававодоканалу» швидко й оперативно приїжджали й ремонтували. Якщо вода коли і зникає, то це ненадовго. Водоканалівці дійсно стараються, велике спасибі їм за сумлінну працю.