На сесії Полтавської облради відкликатимуть міських депутатів від БПП та виступатимуть за недовіру Мамаю

Депутати фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Депутати фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді

Заступник голови ради Анатолій Ханко виступив із кардинальними ініціативами на наступну сесію, а перший заступник Євгеній Холод розповів, хто керує кременчуцькими «тітушками»

Відбулася спільна прес-конференція першого заступника голови Полтавської облради Євгенія Холода та заступника голови облради Анатолія Ханка.

Євгеній Холод назвав фактичного керівника кременчуцьких охоронців та спортсменів, які взяли участь у кривавих подіях 5 квітня у Полтаві. За його словами, справжнім власником фірми «Скорпіон-2016» є керівник фракції «Опозиційного блоку» в облраді Олег Сазонов, а в Полтаву їх запросила депутат облради від «БПП «Солідарність» Ірина Степаненко, яка де-факто є власником землі у сумнозвісній арці на Соборності, 27. Він також пов’язує мляві дії поліції стосовно «тітушок» тим фактом, що Ірина Степаненко очолює атестаційну комісію обласної поліції.

Олег Сазонов Олег Сазонов

Анатолій Ханко у свою чергу виступив із ініціативами на наступну сесію облради. За його словами, на розгляд депутатів та деркомісій внесуть звернення облради про відставку міністра МВС Арсена Авакова, про реорганізацію атестаційної комісії поліції області, щоб відкликати з комісії депутатів облради Степаненко та Тимоху.

Юрій Тимоха та Ірина Степаненко на засіданні атестаційної комісії поліції області Юрій Тимоха та Ірина Степаненко на засіданні атестаційної комісії поліції області

Інші ініціативи стосуються Полтави:

— Я виходитиму із пропозицією до керівника обласного осередку «БПП «Солідарність» про відкликання депутатів від цієї політсили у міській раді. Окремо пропоную висловити недовіру міському голові Полтави та вимагати зняття його першого заступника.

Наступна сесія Полтавської облради запланована на 25 квітня, але у зв’язку із Поминальними днями ця дата, можлива, буде скорегована.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»