На сесії Полтавської міськради 20 липня розглянуть 46 питань

На сесію Полтавської міської ради 20 липня винесли 46 питань, серед яких продаж комунального майна, погодження будівництв, зміни до бюджету та програм, земельні питання тощо

20 липня, о 10:00, у Полтаві відбудеться чергова 16 сесія Полтавської міської ради 7-го скликання. Відповідне розпорядження 11 липня підписав міський голова Олександр Мамай.

Згідно з документом, на сесію винесли 46 питань:

 1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.
 2. Про затвердження проектів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м.Полтава.
 3. Про надання згоди на розміщення багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Половки, 83.
 4. Про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по площі Павленківській, 3в.
 5. Про розроблення документації із землеустрою.
 6. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.
 7. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.
 8. Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками.
 9. Про розгляд клопотання щодо продажу земельної ділянки.
 10. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.
 11. Про питання постійного користування земельними ділянками.
 12. Про затвердження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.
 13. Про надання земельних ділянок та продовження права користування земельними ділянками ПАТ «Полтаваобленерго».
 14. Про внесення змін в додаток до рішення п’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 «Про заходи щодо організації земельних торгів (аукціонів) у м. Полтава».
 15. Про уповноваження начальника Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Трегубова Ю. О. на вчинення правочинів.
 16. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 17. Про списання комунального майна.
 18. Про внесення змін та доповнень до рішення чотирнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 16.02.2018 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Полтава, що підлягають приватизації у 2018 році».
 19. Про затвердження умов продажу та висновку про вартість комунального майна за адресою: м. Полтава, вул. Половки, 68.
 20. Про затвердження умов продажу та висновку про вартість комунального майна за адресою: м. Полтава, вул. Гончарова, 17-а.
 21. Про надання згоди на прийняття житлових будинків у комунальну власність міста Полтави.
 22. Про зняття з балансу КП «ЖЕО № 2» одноповерхових жилих будинків.
 23. Про передачу житлових будинків.
 24. Про прийняття майна.
 25. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2018 рік.
 26. Про внесення змін до Програми фінансування за рахунок коштів міського бюджету заходів демонтажу тимчасових споруд, проведення інших видів робіт пов’язаних з демонтажем на 2018-2020 р.р.
 27. Про внесення змін до Програми розвитку комунальних підприємств галузі охорони здоров’я м. Полтава на 2018 р.
 28. Про затвердження статутів комунальних підприємств, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я.
 29. Про передачу майна.
 30. Про передачу функції медичного обслуговування дитячого населення закладам освіти комунальної форми власності м.Полтави.
 31. Про затвердження рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.
 32. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради п’ятого скликання від 05.06.2007 «Про ліквідацію Полтавського міського навчально-реабілітаційного центру дітей-інвалідів з вадами розумового розвитку» (зі змінами).
 33. Про проведення конкурсу «Молодь року — 2018».
 34. Про питання Комунальних закладів, які підпорядковані управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.
 35. Про внесення змін до «Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2018 рік».
 36. Про внесення змін до Плану реалізації Стратегії економічного розвитку м.Полтава на період 2018-2020 роки.
 37. Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.
 38. Про затвердження договорів.
 39. Про зміну назви та затвердження Положення про Полтавський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю у новій редакції.
 40. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2018 рік.
 41. Про внесення змін до рішень сесій Полтавської міської ради та затвердження положень.
 42. Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, загальну чисельність та витрати на утримання.
 43. Про реформування комунального друкованого засобу масової інформації та Редакції газети «Полтавський вісник».
 44. Про внесення змін до складу постійних комісій Полтавської міської ради сьомого скликання.
 45. Про внесення доповнень в додатки до рішення тридцять сьомої сесії Полтавської міської ради п’ятого скликання від 19 лютого 2009 року «Про впорядкування територій зелених зон та зелених насаджень».
 46. Про звернення депутатів Полтавської міської ради щодо внесення змін у діюче законодавство щодо обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

17 липня представники фракцій БПП «Солідарність», «Рідне місто», «Самопоміч» та «СДП» заявили, що попри відвідування депутатських комісій, не прийдуть на засідання сесії. Причина — відсутність додатків до матеріалів сесії або їх невчасне оприлюднення. Крім того, ще не завершився процес відкликання 6 депутатів «Рідного міста», «Самопомочі» та «СДП» — тому формування нової більшості відкладається. Якщо ці партії стримають обіцянки, успіх голосувань в повній мірі залежатиме від позиції «Совісті України», ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Нагадаємо, попередню 15-ту сесію Полтавської міськради 7-го скликання провели 24 травня. На ній депутати прийняли рішення дозволів на розміщення новобудов та МАФів, змін до бюджету та програм, земельних питань тощо.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»