На сесії міськради керівники Полтави збільшують видатки на свої зарплати до 100 мільйонів за рік. Це «чотири фонтани» — 4 мільйони доларів

Депутати Полтавської міськради 4 жовтня збираються прийняти рішення про збільшення департаментів та відповідно кількості керівників. Зарплата у нових очільників буде на рівні із заступниками міського голови — 40-50 тис. грн.

Наприклад, планується створити Управління стратегічного розвитку. Доцільності у ньому немає, бо у місті створено Інститут розвитку міста, на який щороку виділяється кілька мільйонів гривень.

Дуже важливо, що банда узурпує контроль над лікарнями та соціалкою. Під наближене оточення Удовіченка і Чепурка створюється новий Департамент охорони здоров`я і соц. розвитку.

Подейкують, що керівником цього департаменту стане радниця екс-міністра охорони здоров`я «доктор-смерть» Уляни Супрун. Ще на плечі платників податків повісять новий Департамент культури. А Палац дозвілля розширить штат на 4 особи, з 34 до 38.

Кількість чиновників Полтавської міськради збільшують з 512 до 533 осіб

Кількість чиновників Полтавської міськради збільшують з 512 до 533 осіб

Увага, рішенням наступної сесії кількість чиновників міськради збільшують з 512 до 533 особи. Це вже справжній «батальйон Удовіченка, Чепурка, Шамоти і Ко». Буде кому працювати, доки керманичі бухатимуть.

Мета переформатування структури міськвиконкому проста: захоплення влади смотрящими за містом кланом Удовіченка — сином-суддею та їх посіпаками, які стоять у тіні за СДП (Шамота) і Батьківщиною Білоножка. До речі, ці групи вже почали процес об`єднання — клан Удовіченко веде перемовини про купівлю місцевої Батьківщини за 500 тис. доларів.

Причому мета цього рейдерства — працевлаштування на посади, як ви бачите, коханок, коханців, кумів та родичів. Свої люди будуть надійно прикривати дерибан бюджету. Їм вже «підстелена соломка» у вигляді аномальної зарплати розміром 50-60 тисяч гривень. Досвідчених працівників, на яких трималася міськрада, звільнять. Мабуть, для нового керівництва міста у коханки ці безцінні кадри, які працювали і здобувати досвід при Кукобі, не годяться.

Таким чином, буде створено кілька додаткових департаментів. Фонд оплати праці міськради зросте до 100 мільйонів гривень на рік. Це 4 мільйони доларів або 4 нових фонтани для міста, це ремонт 300 будинків, це 2 тисячі новеньких дитячих майданчиків.

Демократичні фракції не повинні підтримати подібні речі ні на комісіях, ні на сесії. Правоохоронці мають звернути увагу на цей дерибан місць біля державного корита.

Пресслужба Сергія Капліна