На ринку купівлі-продажу автомобілів та їх частин знову дурять. Будьте обережні!

26 та 27 березня цього року стали «врожайними» на прикрі випадки для автовласників.  

Не «фартовий» ВАЗ 21063 з Кобеляцького району

Мешканка Кобеляцького району надумала продати свій автомобіль ВАЗ 21063 1986 року випуску. Щоб зняти його з обліку, звернулася до місцевого сервісного центру МВС № 5346. Експерти провели дослідження транспортного засобу, не виявили нічого підозрілого. Це дозволило перейти до кінцевого етапу зняття з реєстрації. Але тут сталася прикра несподіванка:

«Під час перевірки автомобіля по інформаційних базах, адміністратор виявив збіг номерного позначення встановленого двигуна з номерним позначенням двигуна автомобіля, який перебуває в розшуку. Щоб уникнути подібних випадків автовласникам хочу дати пораду: часто, заощаджуючи кошти, громадяни легковажно купують агрегатні частини транспортних засобів, не перевіряючи їх на предмет відсутності підробки чи викрадення. Будьте пильними, бо ж в кінцевому результаті заощаджені кошти можуть вартувати вам автомобіля і стати приводом для купи неприємностей », – каже спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Полтавській області Вікторія Трощак.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Тест на автомобільну логіку в Гадяцькому районі

Хто замінив номерне позначення шасі: житель Дергачівського району – власник ЗИЛу чи гадяччянин, що користувався транспортним засобом згідно довіреності? З’ясовувати обставини буде слідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Під час перереєстрації автомобіля ЗИЛ-ММЗ 554М 1987 року випуску у територіальному сервісному центрі МВС № 5345 старшим судовим експертом Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України встановлено, що номерне позначення шасі піддавалося зміні не в умовах заводу-виробника шляхом перезакріплення таблички на іншу кабіну. Ця прикра для фактичного власника подія не дозволила завершити реєстраційну операцію і вільно розпоряджатися начебто своїм майном.

«Продаючи транспортні засоби за довіреністю, покупець власником не стає. У подальшому це може спричинити безліч спірних питань між продавцем та покупцем», – ще раз наголошують у прес-службі РСЦ МВС в Полтавській області.

Ольга Мороховська,за матеріалами прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області