На Розсошенцях викрито підпільні цехи з виготовлення розчинної кави та пральних порошків

У цехах на Розсошенцях виготовляли підроблені каву та пральні порошки для продажу по всій Україні

У селі Розсошенці під Полтавою поліція припинила діяльність осіб, які виготовляли фальсифіковану каву та пральні порошки. Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавської області.

Обшуки у підпільних цехах, де виготовляють фальсифіковану продукцію, відбулися 21 квітня.

— Ми встановили, що група осіб незаконно виготовляла каву та пральні порошки, використовуючи знаки фірмових найменувань та підроблені марки акцизного збору. Підроблену продукцію реалізовували як на території Полтавської області, так в інших областях України. Під час проведення санкціонованих судом обшуків ми вилучили значну кількість фальсифікованого товару під різними брендовими назвами. Також знайшли обладнання для виготовлення і фасування підробок, штампи, журнали з чорновими записами та інші документи, — розповів начальник поліції Полтавщини Олег Бех.

На фото з прес-релізу поліції можна побачити підроблену банку кави «Jacobs»

За даним фактом відомості внесли до ЄРДР за ч. 1 ст. 199 (Придбання та зберігання з метою використання при продажу товарів марок акцизного збору), ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання фірмового найменування) Кримінального кодексу України. Організаторам «бізнесу» може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.

Наразі речові докази протиправної діяльності вилучені. Правоохоронці продовжують слідство.

Нагадаємо, у лютому цього року на Полтавщині викрили цех, де спирт змішували з водою, ароматизаторами та барвниками і продавали як горілку та коньяк у Полтаві та районі.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»