На ремонт призовної дільниці міського військового комісаріату місто виділило 200 тисяч гривень

Заміна вікон та дверей, ремонт стелі та підлоги, системи опалення, ремонт санвузла та інше… Саме таких робіт потребує приміщення призовної дільниці Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату по вул. Дмитра Коряка, 4а.

Рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 15 вересня, депутати міської ради підтримали виділення 200 тисяч на матеріально-технічне забезпечення міської призовної дільниці Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату. 

Сьогодні під час виїзної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики депутати особисто оглянули приміщення, в яких заплановані ремонтні роботи. Провів виїзне засідання голова комісії Сергій Луценко. 

Лікарі призовної дільниці демонструють депутатам стан вікон Лікарі призовної дільниці демонструють депутатам стан вікон

Полковник, військовий комісар Олександр Турченко говорить, що всіляко намагаються підтримувати порядок, навіть, почали робити ремонти власними силами:

— Перший та другий поверх — це військовий комісаріат: мобілізаційне відділення, відділення обліку, відділення комплектування та інше. Третій — призовна дільниця. Перші два поверхи ми привели до ладу. Тут повністю замінені вікна, відремонтовані коридори, кабінети, кімната для збереження зброї. Приміщення ж призовної дільниці потребує негайного ремонту.

Депутати міськради оглянули приміщення комісаріату та кабінети третього поверху, поспілкувалися з лікарями й дізналися, які роботи першочергові.

Нині тут працюють 23 лікарі призовної дільниці. Медпрацівники розповідають — проводити огляд в таких жахливих умовах просто неможливо:

— Тут усе ледь тримається. Що потрібно зробити в першу чергу, — це замінити вікна, бо в кабінетах холодно. Дощ, сніг, сильний вітер — ми все це відчуваємо. Взимку в кабінетах вже не перший рік вище 13 градусів стовпчик термометра не піднімається, що далеко від норми, — говорить старший лікар призовної дільниці.

Проблеми тут із системою опалення. Військовий комісар розповідає, що деякі труби замінили, проте в приміщенні недостатньо тепло через те, що половина батарей — холодні.

Також необзідний ремонт даху, що протікає. Лікарі говорять, що поточні ремонти іноді проводяться, проте тут необхідне капітальне комплексне рішення. Зараз у кабінетах через протікання — сирість, а місцями — пліснява. У деяких кабінетах взагалі стеля ледь не падає.

Під час виїзного засідання Під час виїзного засідання

Голова депутатської комісії Сергій Луценко зауважив, що призовна дільниця не повинна бути в такому стані:

— 200 тисяч гривень вже виділено. Звичайно, їх недостатньо для того, щоб виконати всі роботи на призовній дільниці. Тож, для продовження робіт необхідне додаткове фінансування.

Олександр Турченко зауважив, що вже має кошторис на 850 тисяч, які підуть на підведення води, ремонт санвузла, стелі, приміщень, тощо. Тож, депутати обіцяють ініціювати додаткове виділення коштів на матеріально-технічне забезпечення дільниці.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради