На полтавських патрульних, які затримали 63-річного «стихійного» торговця картоплею, відкрили кримінальну справу

Після службового розслідування з приводу затримання 63-річного «стихійного» торговця картоплею полтавська прокуратура відкрила кримінальну справу

Справу щодо патрульних, які у жовтні затримали 63-річного полтавця за торгівлю картоплею на стихійному ринку, розслідують в рамках кримінального провадження. Таке рішення прийняла прокуратура, отримавши результати службового розслідування. Про це «Полтавщині» повідомила Полтавська місцева прокуратура та Управління патрульної поліції Полтави.

Нагадаємо, 1 жовтня 2016 року троє патрульних затримали «стихійного» торговця на вул. Грушевського. Після публікації відео, яке викликало резонанс серед громадськості, у патрульній поліції розпочали службове розслідування.

Полиция избиение пенсионера, беспредел Полтава, Мотель 01.10.2016

Згідно з інформацією прокуратури, за його результатами, 5 жовтня 2016 року кримінальне провадження відкрив слідчий відділ управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури Полтавської області. Патрульних перевіряють, чи не перевищили вони службових повноважень (ч.2 ст.365).

За даними реєстру судових справ, в рамках досудового розслідування прокуратура отримала доступ до відео з нагрудних камер патрульних. Крім того, відомо, що у грудні 2016 року Октябрський райсуд визнав 63-річного полтавця винним у торгівлі з рук у невстановленому місці. Замість покарання суддя Сергій Антонов обмежився зауваженням через малозначність вчиненого.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»