На Полтавській школі № 27 установили меморіальну дошку на честь загиблого «афганця» Олександра Бідного

Меморіальна дошка на честь «афганця» Олександра Бідного Меморіальна дошка на честь «афганця» Олександра Бідного | Кадр з відео телеканалу «Лтава»

Ветерани війни в Афганістані, представники влади та випускники школи відкрили меморіальну дошку на честь Олександра Бідного

13 лютого на стіні Полтавської ЗОШ № 27 відкрили меморіальну дошку на честь Олександра Бідного, випускника школи, який загинув під час війни в Афганістані. Участь у церемонії взяли представники ветеранської організації Полтавського району, міської та районної влади, школярі та випускники школи, які воювали в Афганістан. Детальніше про це у сюжеті телеканалу «Лтава».

Афганцю Олександру Бідному відкрили меморіальну дошку на фасаді школи

Меморіальна табличка встановлена за ініціативою громадської організації «Полтавська районна спілка ветеранів Афганістану (учасників бойових дій)», а відповідне рішення прийняла Полтавська міська рада.

Того ж дня в районному Будинку культури в Щербанях відбулось урочисте зібрання присвячене 28-ї річниці виводу радянських військ з республіки Афганістан та Дня вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Олександр Бідний народився 20 червня 1964 у Полтаві. Працював слюсарем на Полтавському тепловозоремонтному заводі. У грудні 1982 року був відправлений рядовим на війну в Афганістан. 16 листопада 1983 року загинув в ході бою з моджахедами. На честь Олександра Бідного названа вулиця у Полтаві.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»