На Полтавщині знайшли оригінальний стимул для відновлення старих зупинок

У Гадячі вже другий рік поспіль проводять конкурс на кращу зупинку району.

В минулому році учасниками “змагань” стали вісім сільрад з 24, а у 2017-ому їх кількість збільшилась майже вдвічі. Переможці конкурсу отримують призові кошти з районного бюджету, наразі майже кожен населений пункт району має нові креативні зупинки.

Минулоріч переможцями стали одразу чотири проекти. За перше місце сільська рада отримала 100 тис. грн, за друге – 50 тис. грн, ще двоє учасників розділили третє місце і отримали по 25 тис. грн.

Цього року призовий фонд також становить 200 тисяч гривень, грошима переможці можуть розпоряджатися на свій розсуд. Минулорічні призери витратили отримані кошти на ремонт доріг.

Щодо критеріїв, за якими обирають кращі зупинки, то це креативність, зручність та надійність споруди. Звертають увагу і на прилеглу територію, зокрема, у Сватківській сільській раді поблизу оновленої зупинки встановили баки для роздільного збору сміття.

Наразі започаткували у Гадячі новий конкурс – на облаштування кращого спортивного майданчика. Переможці отримають такі ж призи, як і за кращі зупинки.