На Полтавщині завершився духовно-екологічний табір «Дороговказ» для молодих греко-католиків

З 21 по 30 серпня у Нових Санжарах проходив духовно-екологічний табір «Дороговказ». У ньому взяли участь діти з полтавської парафії Пресвятої Трійці.

Під час табору провідники творчо допомагали дітям глибше усвідомити себе справжніми християнами та українцями — відповідальними за себе, ближнього, Батьківщину та за Богом сотворений світ. 

Комендант табору та заступник директора БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» Ірина Верига розповідає, що мета християнського табору — не лише відпочинок, але якнайкраще допомогти дітям віднайти Бога, тобто усвідомити сенс та мету життя:

— Такі табори християнського формату можуть багато чого змінити у свідомості дітей, допомогти їм зрозуміти, для чого вони живуть і що їм потрібно робити, щоб бути щасливими.

У програмі табору були інтелектуальні, спортивні та розважальні ігри, аматорські вистави на духовно-екологічну тематику. Це допомагало більш краще пізнати християнську віру, задуматися над змістом її цінностей та формувати відповідальність за світ. 

Священик Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський розповідає, що цьогорічний табір заклав добрий фундамент у свідомість підростаючого покоління полтавських дітей:

— Одна з причин — вмілість та професійність семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та місцевих аніматорів. Потрібно віддати належне підготовці семінаристів, які разом з полтавською молоддю, добре організували цьогорічне таборування.

Учасники табору переглянули християнські й екологічні фільми та мультфільми. Щодня проводилася катехизація, діти брали участь у Божественній Літургії та сповідалися.

Зазначимо, що парафіяльний табір у такому форматі відбувається уже третій рік поспіль.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві