На Полтавщині затримали групу наркодилерів та лейтенанта поліції, який їх «кришував»

У Миргородському районі затримали організовану злочину групу, яка займалась виготовленням та збутом наркотиків. Також був затриманий лейтенант одного з районних підрозділів поліції, який «кришував» наркодилерів

Працівники управління протидії наркозлочинності Полтавщини, спільно з працівниками внутрішньої безпеки, СБУ та прокуратурою затримали злочинну групу, яка виготовляла та збувала наркотики. Про це повідомили у прес-службі ГУНП України.

Також затримали лейтенанта одного з районних підрозділів Поліції, який «кришував» цей незаконний промисел. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво та збут наркотичних засобів) та ч. 3 ст. 369 (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України. Затриманим загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років. Наразі прокуратура проводить необхідні слідчі дії.

UPD. Як повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області, всього затримано 5 осіб. Сама банда складалася із чотирьох осіб, які є родичами. Вони протягом 2016 року розповсюджували ацетильований опій та концентрат макової соломки. П’ятим затриманим є старший лейтенант поліції Миргородського відділення поліції.

Прокуратура задокументувала факти збуту наркотиків та передачу коштів вищевказаним працівником поліції своєму колезі за не викриття своєї злочинної діяльності. Крім наркотичних препаратів, при обшуку вилучили паспорти громадян, які, ймовірно, купляли наркотики в борг.

Нагадаємо, що досліджуючи вироки по наркозлочинам у судовому реєстрі, ми встановили, що у минулому році у Миргороді 15 осіб отримали вироки по наркозлочинам, з них 12 умовні.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»