На Полтавщині затримали грабіжників, які «вибивали» гроші із підприємців

Слідчими поліції Полтавщини спільно з представниками управління Служби безпеки України в області та працівниками прокуратури Полтавщини було проведено ряд заходів по встановленню та затриманню групи осіб, які протягом минулого та цього року займалася вимаганнями.

Групу із чотирьох осіб, віком від 27 до 36 років затримали полтавські слідчі разом із представниками управління СБУ та працівниками прокуратури. Правоохоронці зясували, що впродовж минулого та нинішнього року злочинна група займалася вимаганнями. Слідство встановило, що особи, погрожуючи застосуванням фізичної сили, вимагали гроші у мешканців та підприємців міста Горішні Плавні. Про це повідомляє офіційний сайт поліції Полтавщини.

Зараз правоохоронці встановлюють коло потерпілих осіб та суму завданих збитків. Перевіряють причетність групи до скоєння інших подібних злочинів, скоєних на території області.

За фактом порушені кримінальні провадження за частинами 2 та 3 статті 189 Кримінального кодексу України («Вимагання, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, що завдало майнової шкоди у великих розмірах»). За скоєні злочини чоловіки можутьбути позбавлені волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Дивіться також, на Полтавщині затримали грабіжника, який напав на пенсіонера.