На Полтавщині за хабар у 52 тис. грн затримано начальника лісництва

18.07.2017 військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України спільно з Полтавським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито на дачі хабара начальника Великобагачанського лісництва Державного підприємства «Миргородське лісове господарство», депутата районної ради.

Лісничий у власному автомобілі надав начальнику Великобагачанського відділення поліції Миргородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, який перебував під контролем правоохоронних органів, неправомірну вигоду в розмірі 52 тис.грн. за закриття кримінального провадження щодо зловживання службовими особами вказаного лісництва службовим становищем та подальше не перешкоджання протиправній діяльності посадових осіб зазначеного підприємства, пов’язаній з викраденням деревини.

Цього ж дня начальника лісництва затримано в кабінеті на території лісництва в порядку ст.208 КПК України.

Посадовцю на даний час готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Кримінальне провадження передано за підслідністю до прокуратури Полтавської області.