На Полтавщині з початку року втопилося 17 людей

З початку 2017 року на Полтавщині внаслідок утоплення загинули 17 людей, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ ДСНС в Полтавській області.

Останній трагічний випадок стався 21 липня у селі Носівка Полтавського району, де місцеві мешканці вилучили зі ставка тіло без ознак життя чоловіка 1979 року народження.

З метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах області співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу по місцям масового відпочинку людей на воді.

Так, впродовж останніх кілька днів, рятувальники провели профілактичні бесіди з людьми, що відпочивали біля водойм в містах Полтава, Миргород, Карлівському, Кобеляцькому, Козельщинському, Машівському, Полтавському, Миргородському, Пирятинському, Шишацькому та Хорольському районах. Під час спілкування людям нагадували елементарні правила безпечної поведінки на воді, застерігали про небезпеки їх нехтування та вручали тематичні листівки.

Рятувальники наголошували, що досить часто громадяни нехтують правилами безпеки, що, у свою чергу, може стати причиною трагічних наслідків. Основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані, купання в необладнаних для цього місцях: ставках, озерах, водосховищах, малих річок з відсутністю на них спеціальних пляжів, купання у заборонених місцях де встановлено відповідні таблички про заборону купання, необережне поводження у воді під час пірнання, стрибки з “тарзанки” та відсутність належного догляду за дітьми.