На Полтавщині визначили найспортивніших представників самоврядування

15 лютого у Сорочиному Яру пройшли обласні змагання із зимових видів спорту серед сільських голів.

Змагання, організовані Полтавською обласною державною адміністрацією та СК «Колос» проходили на гірськолижній базі «Сорочин яр». Загалом у них взяли участь понад 120 представників органів місцевого самоврядування: сільські та селищні голови, їхні заступники, представники районних рад, члени виконкому та працівники адміністрацій. 

Голова обласного осередку СК «Колос» Анатолій Головань переконаний, що такі заходи спрямовані не на змагальність між органами самоврядування, а на співпрацю:

— Головне — не стільки показати, хто кращий чи спортивніший. Змагання і з зимових, і з літніх видів спорту — це така-собі агітація. Ось сільські голови беруть участь у заході, повертаються на рідні терени, і розвивають спорт на місцях: наймають інструкторів, організовують молодь та старше покоління, встановлюють спортивні майданчики, будують стадіони. Зрештою, місія будь-яких змагань — популяризація здорового способу життя, залучення у спорт.

Анатолій Головань, голова СК «Колос» Анатолій Головань, голова СК «Колос»

Ручківська сільська голова Алла Марченко переконана, що змагання сприяють розвитку громад:

— Депутати місцевих рад та працівники органів місцевого самоврядування області мають серйозний спортивний потенціал. Участю у змаганнях ми показуємо приклад іншим, і саме сільські голови мають бути локомотивами спортивного життя громад. 

Учасники змагань Учасники змагань

Учасники змагалися у двох номінаціях — гірськолижний спорт та катання на тюбах. Найкраще у лижному заїзді показала себе Алла Марченко (1 місце, Ручківська сільська рада) та Людмила Кимлик-Яруха (2 місце, Зіньківська РДА). Серед чоловіків найкращий результат зафіксували за Володимиром Гриценком (Котелевська сільська рада), Віктор Романенко (Краснолуцька сільська рада) та Микола Срібний (Новомихальська сільська рада).

У змаганні на тюбах на перших місцях опинилися Лідія Лібега (Стасівська сільська рада) та Володимир Сербин (Семенівська районна рада).

Прес-служба Полтавської ОДА