На Полтавщині визначили два небезпечних місця концентрації ДТП

На Полтавщині нараховується 13 місць переходу дороги з першої категорії на другу та навпаки.

Це – місця з підвищеною небезпекою, де найчастіше за все трапляються фронтальні зіткнення транспортних засобів, повідомляють в прес-службі “Служби автомобільних доріг у Полтавській області”.

– Все через те, що водії погано орієнтуються в дорожній обстановці, не зважаючи навіть на встановлені дорожні знаки. Ці місця знаходяться на недобудованих ділянках дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Будівництво свого часу розпочала італійська фірма «Тодіні», з якою нині розірвано договір, – розповів заступник начальника Служби Анатолій Мягкохліб.

 На території області є два місця концентрації ДТП, пов’язаних з підвищеною аварійністю на пішохідних переходах, – село Красногорівка та селище Чутове.

– Для привернення уваги водіїв плануємо встановити світлофорний об’єкт жовтного миготіння, а також підсвітити LEDліхтарями безпосередньо пішохідний перехід, – коментує Мягкохліб.

У рамках пілотного проекту будуть встановлені попереджувальні знаки переходів не тільки на узбіччі дороги, але й над проїзною частиною, що підвищить видимість зони переходу зі 100-150 метрів до 800-900 метрів.

За необхідності у межах переходу буде встановлено додаткове освітлення та організовані острівки безпеки.