На Полтавщині вручили службові авто підрозділу учасників АТО «Щит Миргородщини»

Сьогодні у Миргороді вручили службові авто для комунального підприємства «Щит Миргородщини». Захід пройшов за участі гололви Полтавської ОДА Валерія Головка.

У складі підприємства — 19 воїнів АТО, які з квітня цього року патрулюють вулиці району та Миргорода, забезпечуючи громадський порядок. Сьогодні, вони отримали авто придбані коштом місцевих бюджетів.

Основне завданням установи «Щит Миргородщини» — цілодобове патрулювання та охорона правопорядку у Миргородському районі, Підприємство разом з поліцейськими забезпечують безпеку жителів міста і районі, надають постійну допомогу у документуванні та припиненні правопорушень. За цей незначний проміжок часу спільної роботи правоохоронців та патруля учасників АТО вже є суттєві результати. 

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко переконаний, що в умовах сьогодення органи місцевого самоврядування є невід’ємною частиною тієї реформи, які проводить в Україні Міністерство внутрішніх справ на чолі з міністром МВС Арсеном Аваковим. 

Валерій Головко Валерій Головко

Правоохоронці Миргородщини Правоохоронці Миргородщини

Урочистий західУрочистий захід

— Важило розуміти, створення підрозділу учасників АТО, які є героями нашої держави, які справжні українці та справжні патріоти. Ці хлопці залучаються до забезпечення порядку. Саме сьогоднішня ініціатива повинна бути розповсюджена по всій Україні. Для того, щоб ми з одного боку дали можливість реалізувати свої професійні здібності учасників АТО, а з іншого — підкріпити ту реформу, яка сьогодні вкрай необхідна по забезпеченню суспільного порядку в Україні, — сказав Валерій Головко. 

Ці автомобілі передала міська та районна влада. Ми зі свого боку передбачили 3.5 млн грн з обласного бюджету на автомобілі саме на підкріплення технічного стану цих підрозділів. 

— Думаю, це гарний приклад для Полтавщини та для всієї України. Наголошую — війна на Сході України не закінчилася. І російський агресор впроваджує сьогодні гібридні засоби, для того щоб розхитати нашу державу. Демобілізовані учасники АТО не стоять осторонь і в цей час виконують свій військовий обов’язок і використовують свій досвід, щоб забезпечити порядок, — сказав голова Полтавської ОДА.

Нові автомобілі Нові автомобілі

Як розповів директор комунального підприємства «Щит Миргородщини» Народний Герой України та учасник антитерористичної операції Володимир Ярославський, ідея так об’єднатися та спільно працювати виникла у спілки воїнів АТО. На даний момент підрозділ нараховує 20 осіб — бухгалтер та 19 учасників АТО. 

— Згідно нашого статуту ми несемо патрулювання у Миргородському районі. Наші повноваження — утримання громадського порядку, охорона майна, і додатково охорона полів від рейдерських захватів підприємств. Ми заступили 13 квітня. Проходили стажування з підрозділом поліції, — розповів Володимир Ярославський. 

Одним з головних елементів молодої української держави, яка має сьогодні величезну перспективи, є забезпечення безпеки нашим людям. Від того, наскільки вони будуть захищені, настільки вони будуть розуміти, що Україна відбулася.

Спілкування Валерія Головка з представниками Спілкування Валерія Головка з представниками

— Я хочу подякувати ініціативі учасників АТО, друзям у поліції, місцевій владі — що об’єднали зусилля та дали можливість кращим синам України бути допомогою в забезпеченні правопорядку та захисту громадян, — промовив Валерій Головко. 

Обласна влада теж не стоїть осторонь. Найближчим часом на сесії обласної ради з бюджету Полтавщини запланували виділити майже 4 млн грн для того, щоб технічно допомогти та забезпечити ланку технічного порядку. Ці гроші направлять на покупку автомобілів саме для таких підрозділів, де працюють учасники АТО.

Прес-служба Полтавської ОДА