На Полтавщині «воскрес» чоловік, якого сьогодні мали поховати

Про історію, яка могла трапитися лише у якійсь комедії чорного гумору, розповідає у Фейсбук-спільноті «Підслухано в Лубнах» користувачка із ніком AnyaAnya. Жінка пише про неймовірну історію, яка сталася у хірургії Лубенської ЦРЛ. За словами авторки посту, 28-го вересня її батькові зробили операцію із видалення язви. Спочатку із чоловіком все було добре, але потім його перевели до реанімаційного відділення. А вже близько 17:30 рідним зателефонували і повідомили, що чоловік помер, його тіло забрали до моргу, а розтин проведуть лише у понеділок.

Рідні померлого обдзвонили знайомих та родичів, розповіли, що батько помер і у понеділок буде похорон. Встигли навіть купити усе необхідне у ритуальній службі, замовили там послуги і оплатили їх. А у неділю, 29-го вересня, рідним зателефонували із лікарні, вибачилися та пояснили, що сталася помилка. Насправді батько живий і прийшов до тями після наркозу.

Як пише авторка посту, помилка сталася через те, що у її батька та його сусіда по палаті – літнього дідуся – були однакові прізвища. 88-річний дідусь помер, а про смерть помилково повідомили рідним 50-річного чоловіка.

У дописі жінка обурюється тим, що медики не подивились навіть даних у історії хвороб пацієнтів. Наприкінці жінка бажає усім здоров’я, а лікарям – особисто перевіряти інформацію, переш ніж змушувати копати яму живій людині.

Раніше ми розповідали, що у Полтаві тяжко поранили відомого спортсмена.