На Полтавщині суд виніс рішення у справі сестер-близнючок, які вбили чоловіка

Миргородський районний суд Полтавської області виніс вирок сестрам Ірині та Юлії Олейниковим, які рік тому вбили свого нового знайомого в Великобагачанському районі.

Про це повідомляє Полтавщина.

Одну з сестер засудили до 8 років ув’язнення, а іншу – до примусового лікування в психіатричній лікарні.

Згідно з матеріалами справи, 8 жовтня 2016 19-річні сестри Ірина і Юлія Олейникова познайомилися з 43-річним чоловіком на автовокзалі в Полтаві. Він запросив їх до себе в гості. Ті погодилися і поїхали в село Поділ Великобагачанського району. Там вони перебували з 8 по 12 жовтня.

11 жовтня сестри разом з господарем розпивали горілку. Між Іриною та чоловіком виник конфлікт, вона вилаяла його, а він – вдарив її в обличчя. Юлія заступилася за сестру і також отримала кілька ударів по голові. Тоді вона вирішила вбити кривдника.

Обидві дівчини накинулися на чоловіка і не менш 49 разів ударили його тупими предметами по обличчю та тулубу. Далі сестри взяли зі столу кухонний ніж і 8 разів всадили його в обличчя і тіло господаря будинку. Один з ударів прийшовся в серце. Труп близнючки намагалися заховати під диваном, а потім витягли на подвір’я. Там і кинули.

Вранці дівчата забрали з дому убитого два мобільних телефони, ланцюжок, колоду гральних карт, навушники і гаманець. Також вони переодяглися в речі чоловіка. З Полтави вона хотіли повернутися додому в Гадяцький район на таксі. Таксистові пропонували в якості розрахунку мобільні телефони. Саме він і звернувся в поліцію, коли почув, як сестри говорять про вбивство.

На суді сестри провину не визнали. Вони підтвердили, що дійсно знаходилися в будинку вбитого. За словами сестер, коли вони намагалися піти з квартири, господар не пускав їх і погрожував шприцом з невідомою речовиною. Юлія Олейникова заявила, що коли господар будинку її вдарив, вона втратила свідомість. Коли прийшла до тями, то побачила, що чоловік лежить на підлозі, а біля нього стоїть Ірина. Юлія намагалася привести чоловіка до тями, але було пізно.

Суд заслухав матеріали справи і свідчення обвинувачуваних і свідків. В результаті колегія суддів, спираючись на висновки судово-психіатричної експертизи, вирішила госпіталізувати Ірину Олійникову до психіатричного закладу із суворим наглядом. Її сестру Юлію Олійникову визнали винною в умисному вбивстві та крадіжці. За сукупністю злочинів дівчину засудили до 8 років ув’язнення.