На Полтавщині створили 7 робочих груп «Координаційних рад з підтримки та розвитку ОТГ Полтавщини»

На нараді обговорили склад робочих груп «Координаційних рад з підтримки та розвитку ОТГ Полтавщини» На нараді обговорили склад робочих груп «Координаційних рад з підтримки та розвитку ОТГ Полтавщини»

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулася нарада з головами ОТГ. Очолили її голова облдержадміністрації Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький та директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко. Присутні на заході були керівники й інших управлінь та Департаментів обласної адміністрації.

Присутні зібралися, щоб обговорити склад робочих груп, представники яких разом із фахівцями розвиватимуть ту чи іншу важливу для життя соціальну сферу. Всього створено 7 робочих груп «Координаційних рад з підтримки та розвитку ОТГ Полтавщини» з напрямків: «Розвиток спорту», «Надання якісних медичних послуг», «Удосконалення мережі освітніх закладів», «Покращення екологічного середовища», «Забезпечення соціального захисту населення», «Підвищення будівельної активності, розвитку транспортної інфраструктури та ЖКГ» та «Розвиток культури».

— Очолять робочі групи керівники профільних управлінь та Департаментів обласної адміністрації. А їхніми представниками будуть очільники громад. Робочі групи потрібні, аби їхні представники — голови ОТГ могли координувати між собою у вирішенні тих чи інших питань і спільно працювали над усуненням проблем, які є в кожній громаді, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Інна Іщенко, Валерій Головко, Андрій Пісоцький Інна Іщенко, Валерій Головко, Андрій Пісоцький

Склад кожної координаційної ради формували з урахуванням побажань голів ОТГ. Вони самі визначали, яку сферу їм би цікаво було розвивати.

— Ще раніше ми обговорювали це із очільниками громад. Визначалися із кількістю координаційних рад та із їхніми профілями. І в складі якої саме робочої групи визначали самі ж голови ОТГ, — розповіла директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Очолять робочі групи керівники профільних управлінь да Департаментів Полтавської ОДА Очолять робочі групи керівники профільних управлінь да Департаментів Полтавської ОДА

До складу координаційних рад увійшли голови ОТГ Полтавщини До складу координаційних рад увійшли голови ОТГ Полтавщини

Кожна координаційна рада складається приблизно з 15-ти осіб. За власним бажанням голови ОТГ приєдналися до складу кількох робочих груп.

— Я увійшов до складу шести груп. Їхні напрямки: спорт, освіта, культура, медицина, екологія та транспортна інфраструктура. Кожна із цих сфер дуже важлива для жителів нашої громади та Полтавщини в цілому. Тому, хочу брати активну участь у їхньому розвитку разом із фахівцями, — розповів голова Ланнівської ОТГ Костянтин Удовиченко.

Костянтин Удовиченко увійшов до складу шістьох робочих груп Костянтин Удовиченко увійшов до складу шістьох робочих груп

Крім того присутні на нараді обговорили план роботи на наступний рік. Визначили головні аспекти кожної сфери та над чим першочергово потрібно працювати.

— Наступного року відновимо дороги, створимо опорні школи, амбулаторії будуть оснащені необхідним обладнанням, боротимемося зі несанкціонованими сміттєзвалищами, розчищатимемо річки тощо. І до розвитку кожного напрямку ми підходитимемо комплексно, аби щороку одні і ті ж дії не повторювати та даремно не витрачати кошти. Тож робитимемо так: один раз і на багато років, — повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Прес-служба Полтавської ОДА