На Полтавщині шукають дім для кота-безлапика Сільвера, який “був талісманом Олега Винника”

«Шишацька експедиція шукає дім для археологічного кота Сільвера. Характер терпимий, неодружений, поганих звичок немає, політичні погляди центристські, займає активну життєву позицію, знає напам’ять Гомера і купу цікавих історій та анекдотів, кількість “тупотінь” на 1\4 менше, ніж у звичайного кота, флегматик. По секрету розкажу, що цей кіт надихнув Олега Вінника на пісню “Молода вовчиця” і був його талісманом, допоки вони не розійшлися в творчих поглядах», – йдеться у дописі, який розмістив Анатолій Ханко на своїй сторінці у Фейсбук.

Котик, якому шукають господарів, не просто носить ім’я Сільвер. У відомого пірата не було однієї ноги, у котика – немає однієї передньої лапки. Історію його розповідає Яна, одна із учасниць літньої польової археологічної школи “BARBARICUM”, яку вже дев’ятий рік проводять на базі Шишацької археологічної експедиції.

У цій експедиції ми вже дев’ятий рік копаємо. Котика знайшли неподалік місця розкопок минулого року. Він десь тут, напевно, і жив, був жвавим, почувався господарем. Ми прийняли його, підгодували. Котик ішов до рук. Коли закінчилися розкопки, ми поїхали. І зустріли його вже у цьому році, коли повернулися на нову експедицію. Побачили котика, помітили, що у нього фактично немає однієї лапки. Рибалки розказали, що, скоріш за все, він потрапив у капкан. Через травму він, напевно, не міг знаходити собі їжу, був худий. Ми відгодували його, зараз котик вже ожив, почав нявкати. Тепер шукаємо господаря для Сільвера. Боїмося, що як поїдемо – він пропаде. Його б охоче забрали і учасники експедиції, але хтось живе на зйомній квартирі, комусь інші обставини заважають. Сподіваємось, що хтось відгукнеться, – розповідає Яна.