На Полтавщині селище Решетилівка стало містом

226 нардепів проголосували за те, щоб селище міського типу Решетилівка стала містом районного значення.

Учора, 7 листопада, Верховна Рада України змінила статус смт Решетилівка, що на Полтавщині, на місто районного значення. Відповідне рішення підтримали 226 народних депутатів. Серед них — троє обранців від округів Полтавщини. Решта п’ять були відсутні під час голосування.

Округ Депутат Фракція Голосування
144 Сергій Каплін БПП «Солідарність» Відсутній
145 Юрій Бублик Позафракційний Відсутній
146 Юрій Шаповалов Відродження Відсутній
147 Олег Кулініч Відродження За
148 Костянтин Іщейкін БПП «Солідарність» За
149 Андрій Река Народний Фронт За
150 Костянтин Жеваго Позафракційний Відсутній
151 Руслан Богдан ВО «Батьківщина» Відсутній

«Постанову про віднесення селища міського типу Решетилівка Решетилівського району Полтавської області до категорії міст районного значення (№ 6550)» нардепи прийняли одразу за основу та в цілому. Вона набуде чинності, коли отримає підпис голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Згідно з текстом постанови, питання про віднесення Решетилівки до категорії міст районного значення схвалили Решетилівська селищна рада таПолтавська облрада.

У якості аргументації такого рішення нардепи Андрій Река, Сергій Власенко та Микола Федорук зазначили наступне:

«смт Решетилівка є адміністративним, промисловим і культурним центром Решетилівського району. Воно розташоване за 40 км від Полтави. Сьогодні в селищі живе понад 9000 мешканців. Віднесення населеного пункту до категорії міст районного значення надасть додаткові можливості розвитку Решетилівки та його економічного потенціалу».