На Полтавщині СБУ обшукує офіси та склади «Gloria Jeans» за підозрою у фінансуванні «ЛНР»

Накладення оперативного фото СБУ та логотипу компанії Накладення оперативного фото СБУ та логотипу компанії

Служба безпеки викрила відомого виробника одягу на фінансуванні тероризму в «ЛНР»

Під час досудового слідства правоохоронці встановили, що ділки організували виробництво продукції на тимчасово непідконтрольній українською владою території Луганської області. Виготовлений товар реалізовувався у мережі фірмових магазинів по всій території Україні. За інформацією спецслужби, ділки сплачували «податки» до так званих державних органів «ЛНР», гроші використовувалися, зокрема на фінансування незаконних збройних формувань бойовиків.

Слідчі СБ України провели низку санкціонованих обшуків в офісах та складських приміщеннях комерсантів, зокрема і на території Полтавської області.

Фото: ssu.gov.ua

Аналіз вилучених матеріалів та документів підтверджує факт виробництва продукції саме на виробничих потужностях, розміщених на тимчасово окупованій території Луганщини. Співробітники спецслужби встановили, що надалі товар транспортували через неконтрольовану ділянку українського кордону на територію Російської Федерації. Ділки підробляли документи щодо виготовлення продукції нібито на території РФ та інших країн і на їх підставі ввозили товар через митний кордон України для реалізації.

Судячи із оперативних фото, мова йде про виробника одягу «Gloria Jeans». Це російська компанія, яка спеціалізується на виробництві та торгівлі одягом, взуттям та аксесуарами для молоді, під марками «Gloria Jeans» та «Gee Jay».

У Полтаві магазини «Gloria Jeans» працюють в ТРЦ «Київ» та ТРЦ «Екватор».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»