На Полтавщині продовжено дію акції «Квартира під охорону»

В період з 1 по 17 березня 2018 року на Полтавщині проводилась щорічна соціальна акція «Квартира під охорону».

З питанням щодо результатів її проведення ми звернулись до начальника Управління поліції охорони в Полтавської області підполковника поліції Сергія Запорожця.

— Під час проведення акції, — відзначив керманич поліцейських охорони області, — жителі Полтавщини мали змогу обладнати власні помешкання охоронною сигналізацією за половину вартості монтажних послуг.

— Скільки ж полтавців долучились до акції?

— Більше 100 власників квартир за перші два тижні березня встигли скористатись шансом досить недорого обладнати власні помешкання охороною сигналізацією та підключити їх на пульт централізованого спостереження, — констатує Сергій Запорожець.

— Чи всі власники помешкань, які виявили бажання зменшити витрати на обладнання сигналізацією свого житла під час акції, змогли скористатись цим шансом?

— Зважаючи на значний наплив бажаючих, — свідчить начальник Управління поліції охорони Полтавщини, — фахівці технічної охорони підрозділів поліції охорони області в цей період працювали фактично без вихідних, але опрацювати всі надані заявки у стислі терміни акції фізично виявилось неможливим.

— Що Ви можете порадити людям, які живуть поза межею міста? Чи є можливість забезпечити безпеку їх майна?

— Для забезпечення збереженості та цілісності майна громадян, ми рекомендуємо звичайно встановити охоронну та відео сигналізацію, а завдяки сучасним технологіям та можливостям смартфону та комп’ютера можна легко спостерігати за майном перебуваючи поза домівкою.

— Окрім того, на сьогоднішній день ми працюємо в системі єдиної дислокації як з патрульною поліцією так із іншими підрозділами Національної поліції. Це дає можливість миттєво реагувати на спрацювання та вчасно попередити правопорушення.

— То як же бути тим, хто не встиг подати відповідну заяву? 

— Йдучи назустріч численним побажанням жителів Полтавщини, говорить Сергій Запорожець, — з метою задоволення запиту полтавців на надійну охорону прийнято рішення щодо продовження акційних пропозицій поліції охорони до кінця місяця.

Тож напередодні весняно-літнього сезону є ще час подбати про безпеку власного житла та встановити як охоронну, так і тривожну чи пожежну сигналізацію. 

Управління поліції охорони в Полтавській області