На Полтавщині посеред розбитої дороги застрягла вантажівка з 35 тоннами азоту

Вантажівка з азотом застрягла на розбитій дорозі біля села Тишки Вантажівка з азотом застрягла на розбитій дорозі біля села Тишки | Фото Анастасії Ляшенко

У Лубенському районі вантажівка, яка перевозила азот, застрягла на розбитій дорозі і з кожним днем просідає все глибше. Місцеві чиновники поки не знають, що з нею робити

В районі села Тишки Лубенського району застрягла вантажівка, наповнена 35 тоннами азоту. Автомобіль засів у вибоїнах з вечора, 13 березня. З кожною годиною він все більше просідає в глині. Про це повідомила місцева мешканка Анастасія Ляшенко на власній сторінці у Facebook.

За її словами, в районі села Тишки проходить дві траси: Лубни — Лохвиця та Тишки — Висачки. Обидві дороги знаходяться на балансі «Укравтодору» і саме він може заборонити рух цими трасами, адже через них постійно рухаються перевантажені вантажівки, які розбивають покриття.

Також вона повідомила, що місцеві мешканці бояться, що скоро вантажівку з небезпечною речовиною просто розірве. Місцеві чиновники наразі не знають, як витягти її з полону.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»