На Полтавщині показали вищий пілотаж на літаках-винищувачах

Льотний склад 831 бригади тактичної авіації Повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України, що на Полтавщині, відпрацював навички у веденні повітряних боїв.

Як повідомили у прес-службі бригади, під час льотної зміни 831-ї бригади тактичної авіації досвідчені військові пілоти вдосконалювали навички у веденні повітряних боїв одиночні та в складі пари, а також ділилися досвідом із молоддю.

За словами військових авіаторів, одиночний повітряний бій необхідно розглядати лише як основу успіху групового повітряного бою, оскільки успіх групового повітряного бою залежить від навичок тактично правильно вести бій кожним льотчиком групи окремо в тісній взаємодії з іншими винищувачами.

Основною тактичною одиницею є пара, але успіх дій у складі пари залежить від підготовленості кожного льотчика окремо, його вміння грамотно вести бій в тісній взаємодії у складі пари.

“Якщо льотчик помітив ціль першим, то займає тактично вигідне положення. Завдання атакованого – якнайшвидше вийти із зони можливих атак та не потрапляти до них. Для цього застосовуються наступальні та оборонно-наступальні маневри. Під час учбових повітряних боїв відпрацьовуються вправи, які дозволяють вивчити особливості ведення повітряних боїв в різних умовах”, – пояснив командир 831 бригади тактичної авіації полковник Олексій Захарчук.

За його словами, навчання проходять в умовах, максимально наближених до реальних.

29