На Полтавщині покарають міжміських недобросовісних перевізників

Міжміські маршрути Полтавщини перевірять на якість надання послуг. Про це йшлося на нараді з представниками влади, АМКУ, правоохоронцями, перевізниками і “Укртрансбезпекою”

Голова ОДА Валерій Головко зазначив, що обласна влада постійно отримує численні скарги і нарікання на якість перевезень від мешканців області:

— Щодня, через соціальні мережі, до мене звертаються десятки полтавців зі скаргами на неякісне перевезення на міжміських напрямках. Ми, як облдержадміністрація, повинні слідкувати за тим, щоб перевезення відбувалися за певними стандартами і відповідали їм. А сервіси, які надають послуги нашим громадянам, були якісними. Необхідно розібратися у даній ситуації.

На його думку, сьогодні ситуація потребує особистого втручання керівництва області, адже робота перевізників відображає роботу всієї влади:

— Те, що відбувається з пасажирськими перевезеннями турбує мене вже два з половиною роки. Я думаю, що буде доцільно перевірити всю структуру надання цих послуг, тому що вони є відображенням якості і роботи усієї влади. Починаючи від виконавчої й представницької влади, силових структур та правоохоронних органів, Антимонопольного комітету та безпосередньо транспортної інспекції, яка повинна контролювати ці процеси.

Особливе занепокоєння у влади викликає стан транспорту, який бере участь у тендерах на отримання маршруту. А також відношення водіїв до пасажирів, безпека в транспортних засобах та порушення дорожнього руху.

— Необхідно перевірити всіх перевізників на предмет надання якості послуг чи то в селі, чи то в районі. Вони мають бути якісними та відповідати чітким нормам законодавства, — говорить Валерій Головко.

Першим кроком на шляху вирішення даної проблеми стане гаряча лінія, яка діятиме з наступного тижня.

Кожен мешканець Полтавської області зможе повідомляти про випадки порушень у міжміських маршрутах:

— Мої помічники будуть реєструвати усі скарги та передаватимуть мені. Поки що, прошу писати у приватні повідомлення на сторінці Facebook .

Номер телефону гарячої лінії повідомлять пізніше, щоб карати в, повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

002