На Полтавщині почався ремонт траси Полтава – Олександрія

Днями підрядник ТОВ «Ростдострой» розпочав ремонтні роботи з 6 по 23 км зі сторони Полтави міжнародної автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія. Ця траса є стратегічною, оскільки з’єднує Полтавську та Кіровоградську області і промислові міста у полтавському регіоні – Кременчук і Горішні Плавні.

В межах Полтавської області протяжність цієї дороги сягає 111,2 км. Минулого року відремонтували ділянки дороги у Кобеляцькому та Козельщинському районах. Нині ремонтні роботи за 2016 рік завершуються, також тривають ремонти на ділянках дороги з 32 по 92 км. Дорожники влаштовують двошарове асфальтобетонне покриття та верхній шар покриття із ЩМА (щебенево-мастикового асфальтобетону). На ділянці дороги зі сторони Полтави поки що проводиться спушування покриття, далі буде здійснена регенерація за допомогою спецтехніки, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Автодорога M-22 – дорога міжнародного значення на території України. Починається в Полтаві, далі йде через Козельщину, Кременчук і закінчується в місті Олександрія. Траса є складовою частиною європейського маршруту E 57.

Загальна протяжність – 186,5 км.

На трасі помірний трафік, досить багато вантажного транспорту. Найнижча завантаженість дороги на ділянці Полтава – Кременчук.

На дорозі регулярно проводиться ямковий ремонт, проте полотно потребує повноцінної реконструкції, яка в останні роки не проводилася.

КІЛЬКІСТЬ СМУГ

Дорога має 2 смуги для руху, по одній в кожну сторону.

СТАН

Ділянка Полтава – Кременчук дозволяє впевнено тримати швидкість на рівні 110 км / ч, але необхідно зберігати пильність – дорога середньої якості, можуть потрапляти ями, горби. Далі до Олександрії траса стає гірше, однак серйозних труднощів для проїзду не створює, йдеться на сайтіautostrada.іnfо.