На Полтавщині почали будувати дворівневу розв`язку

Новий шляхопровід та дворівневу транспортну розв’язку будують на перетині трас Полтава-Олександрія та Дніпро-Решетилівка. Одночасно й ремонтують дорогу. Що вже зроблено, бачили журналісти «Лтави».

Щодня з Дніпра до Решетилівки їдуть тисячі автівок. Найбільший потік машин на перетині двох доріг – Полтава-Олександрія та Дніпро-Решетилівка. Аби розвантажити автотрасу, тут почали будувати нову розв’язку.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області:

– Це новий інвестпроект, збудують нову бетонну дорогу, по новим технологіям, сьогодні ми дали старт будівництву і я маю надію, що за три роки ми закінчимо.

Нині на об’єкті забивають залізобетонні палі. Далі почнуть облаштовувати каркас з арматури та заливати фундамент.

Олександр Шелюг, керівник проекту:

– В перспективі вона буде дворівнева, і це полегшить життя не лише нам доржникам а й водіям, які тут проходять бо часто бачимо велике скупчення машин.

Будують розв’язку за державні гроші. Співфінансують роботи з обласного бюджету. Одночасно дорожники ремонтують автошлях Полтава-Олександрія.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА:

– Сьогодні дещо бракує фінансування по цій роботі. Я думаю, що наступний рік у нас будуть додаткові кошти за рахунок надходження ренти платежів.

Нині дорогою національного значення щодня проходить 7 тисяч автівок, дві третини з яких – вантажівки. Після реконструкції автошляхом без заторів зможе проїхати вдвічі більше транспорту.