На Полтавщині перекрили дорогу державного значення

На Полтавщині жителі Черкасівської сільради перекрили дорогу державного значення. Її майже 10 років ніхто не ремонтує. А сільський голова Микола Мосійчук не знає, як вирішити це питання.

Черкасівці протестували на відрізку дороги державного значення Т-1707 Божкове — Черкасівка — Степанівка. Його протяжність 15 км.

Ця частина автошляху починається від траси Київ — Харків (від заправки), як повертати на Красноград. Проходить через село Степанівка Коломацької ОТГ та всю територію Черкасівської сільради. Закінчується цей відрізок Сумською трасою. 

У межах Черкасівської сільради працюють кілька великих підприємств. Тому через село часто їздять великовагові автомобілі. За словами жителів Черкасівської сільради, саме через такі автомобілі й руйнується дорога. Але мешканців обурює ще й те, що сільський голова Микола Мосійчук зовсім ніяк не вирішує це питання.

Стан доріг у Черкасівсбкій сільраді Стан доріг у Черкасівсбкій сільраді

Вони кілька разів зверталися до Миколи Мосійчука з проханням відремонтувати цю дорогу. Проте сільський голова лише розводить руками й нічого не робить.

Жителям Черкасівки ще більше від того прикро, бо бачать, як розвивається сусіднє село Коломацьке. І як там ремонтують дороги та будинок культури, і опікуються жителями сільради. Адже постійно проїжджають через Коломацьке на роботу в Полтаву, чи в саме Коломацьке у магазин за продуктами. Туди ж щодня возять своїх дітей до школи.

Тому наводять приклад роботи сільського голови Коломацької ОТГ очільнику Черкасівки.

— Ми мільярди разів зверталися до Миколи Мосійчука. І який результат? Ніякий. Я щодня їжджу у Коломацьке. Так там дороги ремонтуються, і таких ям, як у нас, немає! А ми теж хочемо, щоб у нас і дороги нормальні були, і будинок культури, і своя амбулаторія, і школа та садочок були. Спілкуюся з людьми біля магазину, і вони завжди задоволені від роботи голови сільради. А нам прикро за бездіяльність нашого голови, — говорить жителька Черкасівки Марія. 

Перекриття дороги в Черкаській сільраді Перекриття дороги в Черкаській сільраді

За словами Марії, черкасівці заздрять розвивитку сусідніх сільрад, які об’єдналися в одну громаду. Також черкасівці користуються автобусом, що їздить через Коломацьку ОТГ. Уже більшість черкасівців підписали декларації з лікарями Коломацької амбулаторії. Тому хочуть бачити такий розвиток і в своєму рідному селі.

Але поки що бездіяльність місцевої влади спонукає черкасівців уже до активних публічних протестів.

Максим БОРОВИК