На Полтавщині обговорили особливості підготовки та проведення ЗНО-2019

Нарада пройшла в Департаменті освіти і науки Полтавської ОДАНарада пройшла в Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко спільно з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком провели робочу нараду. На якій обговорили питання реалізації Плану спільних дій щодо підготовки та проведення ЗНО-2019.

На нараді визначили нагальні питання, що потребують вирішення та першочергові заходи, що необхідно провести в закладах освіти, узгодили напрями співпраці. Головне — своєчасно інформувати випускників про особливості ЗНО-2019. А їм — визначитися з переліком предметів і якісно підготуватися, наголосила Олена Харченко.

Олена Харченко та Олександр Сидоренко Олена Харченко та Олександр Сидоренко

За словами Олександра Сидоренка, у 2019 році планується на тисячу учасників зовнішнього незалежного оцінювання більше, ніж у попередньому. 

Основна сесія ЗНО-2019 розпочнеться 21 травня

Реєстрація для участі в тестування стартує 5 лютого й триватиме до 25 березня.

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Основна сесія ЗНО-2019 розпочнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. ЗНО з української мови і літератури учасники складатимуть 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Пробне ЗНО-2019

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня. Учасникам Полтавщини зареєструватися можна буде на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням: zno-kharkiv.org.ua.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, оприлюднять на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА