На Полтавщині обговорили методи національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах

У перший день семінару учасники працювали на базі ПОЦТКУМУ перший день семінару учасники працювали на базі ПОЦТКУМ | Фото: poltavatourcenter.pl.ua

Днями на Полтавщині відбувся дводенний семінар-практикум з питань національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства. Учасники обговорювали форми, методи і засоби національно-патріотичного виховання дітей та молоді в сучасних умовах.

Участь у роботі семінару взяли близько п’ятдесяти працівників освіти Полтавської області: методисти органів управління освітою райдержадміністрацій та виконкомів міських рад, об’єднаних територіальних громад. А також директори та методисти закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю.

У перший день семінару учасники працювали на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Освітяни говорили про використання нових форм і методів практичної роботи з вирішення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку й підтримки туризму і краєзнавства на Полтавщини.

Другий день семінару учасники провели в опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області». Там учасники ознайомилися з матеріально-технічною базою військово-патріотичного та фізичного виховання закладу, що наразі є однією з найкращих в області.

Другий день семінару учасники провели в Зіньківському опорному закладі Другий день семінару учасники провели в Зіньківському опорному закладі

Виступ рою «Характерники» Виступ рою «Характерники»

На Полтавщині обговорили методи національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах На Полтавщині обговорили методи національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах

Також присутні брали активну участь у роботі заходу з обговорення питань туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання. Та мали нагоду переглянути виступи рою «Характерники» з конкурсів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Саме вони стали переможцями ІІІ Всеукраїнського етапу-конкурссу, за результатами якого вони були визнані найкращими в Україні.

— Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура) проходить на території області не перший рік. Надзвичайно приємно, що полтавська команда визнана кращою в Україні. Під час навчальних ігор діти мають можливість одержати гарні практичні знання з орієнтування на місцевості й самооборони. Та, перш за все, це додатковий мотиватор військово-патріотичного виховання, — відмітив директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар.

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА